У Черкасах жителі не всіх будинків хочуть, щоб їм включили опалення

У Черкасах жителі не всіх будинків хочуть, щоб їм включили опалення

Як інформують у департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, на сьогодні теплопостачальними організаціями та Службами утримання будинків проводяться пусконалагоджувальні роботи для подачі тепла для населення. Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Станом на ранок 25 жовтня, до 302 із 354 житлових будинків, які перебувають на балансі КП «Придніпровська СУБ» та 380 із 395, які перебувають на балансі КП «Соснівська СУБ» подано теплоносій, мешканці 11 будинків відмовилися на даний час вмикати опалення.

Службами утримання будинків продовжують роботу із розповітрювання внутрішньобудинкових систем опалення.

Для стовідсоткового забезпечення опаленням житлових будинків проводяться організаційно-технічні заходи із ліквідації поривів на 17 мережах по КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» та 6 мережах по споживачах ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» (із них 4 відомчі).

Станом на 14.00 25.10.2018 не забезпечуються належні параметри теплоносія від ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаська ТЕЦ» у зв’язку із великим підживленням 230 т/год. Ситуацію з налагодженням параметрів можливо буде стабілізувати після ліквідації витоків.

Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради від 05.10.2018 №915 «Про початок опалювального сезону 2018-2019 рр. у м. Черкаси» 22 жовтня 2018 року розпочато опалювальний сезон.

Залиште коментар