У Черкасах змагаються за «Кубок міського голови»

У Черкасах змагаються за «Кубок міського голови»

Яскраві костюми, сонячні усмішки і вигадливі па. У Черкасах зібралися поціновувачі танцювального мистецтва, аби взяти участь у міських змаганнях з сучасної хореографії або повболівати за улюблених танцюристів.

Участь у змаганнях за «Кубок міського голови» беруть юні танцюристи від 5 до 18 років, які представляють 14 художніх колективів. Завдання талановитих танцівників – продемонструвати свою майстерність в різних сучасних хореографічних стилях і напрямках. Значна кількість учасників змагань є багаторазовими Чемпіонами Світу, посідають перші позиції у рейтингу найкращих виконавців сучасних танців в Україні.

Організували змагання завдяки реалізації програми розвитку закладів позашкільної освіти міста Черкаси на 2022-2026 роки та за підтримки міського голови Анатолія Бондаренка. Він завітав на урочисте відкриття змагань, аби побажати танцівникам успіху.

«Мені дуже приємно сьогодні бути разом з вами на цих яскравих змаганнях і бачити вогонь та радість у ваших очах. Чудово, що, незважаючи на війну і тяжкі часи для нашої країни, ви продовжуєте тренуватися, займатися танцями і змагатися. За таку можливість величезна подяка нашим захисникам, які зараз стіною стоять на воєнних рубежах, аби ми тут у Черкасах могли працювати, а наші діти – займатися улюбленими справами і розвиватися. Слава нашим українським героям! А вам бажаю цікавих змагань, і нехай переможе сильніший!», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Змагання за «Кубок міського голови з сучасної хореографії», який цьогоріч проводиться вперше – один з наймасовіших заходів у Черкасах. На паркеті змагаються 1200 танцівників. Колективи мають можливість брати участь у кожній категорії та віковій групі. У відповідній категорії обирають переможця за оцінкою суддів (скейтинг система). Володарем «Кубку міського голови» стане колектив, у якого найбільша кількість перемог у загальному заліку.

Джерело: департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Залиште коментар