У Черкасах знесуть гараж, через який жителі 4 будинків сидять без тепла

У Черкасах знесуть гараж, через який жителі 4 будинків сидять без тепла

Виконавчий комітет ухвалив рішення стосовно примусового демонтажу незаконної тимчасової споруди по вул. Криваліївській поруч з будинком 69.

Це – гараж, який власник самовільно розмістив на тепломережі, де трапився порив. Через цю аварійну ситуацію у мешканців чотирьох прилеглих багатоповерхівок нині відсутнє тепло. Тоді як комунальники не мають можливості здійснити розкопки та ліквідувати порив, бо цьому у буквальному сенсі заважає незаконний гараж.

А оскільки його власник так і не відреагував на відповідні приписи управління інспектування Черкаської міської ради. Тож члени виконкому підтримали рішення прибрати його у примусовому режимі.

Під час виконкому міський голова Анатолій Бондаренко акцентував, що за його дорученням департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради у найкоротші терміни має підготувати та подати на виконком проекти рішень щодо демонтажу й інших незаконних тимчасових споруд.

Тоді як, за його словами, з боку управління інспектування та нового керівника Станіслава Коломійця нині є ефективна і дієва робота щодо оперативного знесення таких об’єктів на виконання рішень виконкому.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Залиште коментар