У Черкасах знову не вдалося ухвалити бюджет

У Черкасах знову не вдалося ухвалити бюджет

Кілька десятків правоохоронців заповнили коридори та залу засідань у приміщенні Придніпровського райвиконкому. На вході до сесійної зали усіх перевіряють металошукачами. Такі додаткові заходи безпеки запровадили у день проведення сесії Черкаської міської ради.

На 17 січня міський голова Анатолій Бондаренко призначив чергову сесію. На ній мали розглянути більше тисячі питань – земельних і галузевих. Така кількість накопичилася через те, що деякі депутати систематично не відвідують засідання і через це не вистачає кворуму для прийняття рішень.

Головне питання порядку денного, на розгляд якого чекає вся громада – бюджет на 2019 рік. Адже Черкаси залишилися єдиним обласним центром в Україні, який поки залишається без головного кошторису.

Проте депутати на сесію знову не зібралися. Зареєструвалися тільки 17 обранців замість необхідних 22.

– Я був впевнений 100%, що сьогодні зберуться депутати, тому що на бюджетній комісії був конструктив, я знаю, що був конструктив і на погоджувальній раді. Тут процеси не бюджетні, не логічні, і напевне, відбуваються не в нашому місті. А все-таки хочеться, щоб доля нашого міста вирішувалася тут, на благо людей, які тут проживають. Мені незрозуміла позиція президентської фракції, як вони завтра збираються зустрічати Президента без бюджета міста. Може гарант якось повпливає на своїх однопартійців, щоб вони з’являлися на сесію, – зазначив голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

– Укотре вже депутати не збираються на сесію. Тут прослідковуються кулуарні недомовленості. Бюджетна комісія, виконавчий комітет уже ухвалили бюджет. Всі поправки внесли, всі зауваження виправили. 24 депутати було в залі, вони розписалися, але пішли. Це говорить про те, що їм начхати на громаду. Це просто несвідомість депутатів, які покинули залу, – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

Голова фракції ВО “Батьківщина” Роман Діскант вніс пропозицію перенести засідання на наступний четвер. Міський голова Анатолій Бондаренко пропозицію підтримав.

 

Залиште коментар