У черкаській школі побудували готель для комах

У Черкасах в одній зі шкіл побудували комашиний готель. Зробили це для того, аби діти побачили комах, які проживають в нашій місцевості і навчилися піклуватися про довкілля.
Такий проєкт в місті реалізовують вперше, розповіла Суспільному директорка закладу Валентина Козій.
У одній з черкаських шкіл побудували готель для комах

Пані Валентина пояснила, що у шкільному подвір’ї встановили не просто інсталяцію. Це справжній готель для комах:

“Ми поставили отакий готельчик. Комаха, перш за все, прилетить, подивиться чи сподобається їй тут, можливо залишиться на зимівлю і перезимує”.

У одній з черкаських шкіл побудували готель для комах

Перша відвідувачка комашиного готелю — оса. Вона оселилася в очереті.

“Щоб тварини могли жити спокійно, тому що є такі люди, які можуть їх вбити, а тут вони можуть зробити собі будь-який будиночок і жити як вони забажають”, — розповіла учениця Даша.

У одній з черкаських шкіл побудували готель для комах

Біля готелю для комах розташований стенд із картинками та QR-кодами. Кожен охочий може відсканувати його та дізнатись більше про зображеного:

Створили будиночок лише з екологічних матеріалів, розповіла вчителька початкових класів Оксана Лут:

“У нас є такий урок, на якому ми діткам розказуємо про комашок, де вони живуть, яка їхня користь для природи і ось цей готель, він показує те, що треба берегти різні комашки, які б вони не були, чи маленьке, чи величеньке, кожну комаху треба берегти”.

У одній з черкаських шкіл побудували готель для комах

Будували готель спільними зусиллями пояснила директорка Валентина Козій. Вчителі оздоблювали, батьки приносили матеріали, а діти ділилися власними фігурками комах:

“Це такий екологічний проєкт, який об’єднує і дітей, і батьків, і вчителів. Цей проєкт тільки почався, тобто далі вчитель трудового навчання буде робити ще отакі вілли для комашок і дітки будуть їх розвішувати по деревах”.

Залиште коментар