У черкаському аеропорту відкрився AGROSHOW UKRAINE 2018

У черкаському аеропорту відкрився AGROSHOW UKRAINE 2018

В обласному центрі на території аеропорту «Черкаси» відкрився другий експо-фест в Україні – AGROSHOW UKRAINE 2018. Розпочався учора й триватиме до 19 травня. Цей сучасний формат виставки, який поєднав в собі комерційну, ділову та розважальну платформу, зібрав учасників із різних регіонів України, інформують в управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

Захід проводиться під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України ТОВ «Біейч». Співорганізатор заходу – Черкаська обласна державна адміністрація, управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Гостей та учасників виставки привітав начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка.

Захід відвідали фахівці управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, районних управлінь, керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарства, жителі м. Черкаси та з різних районів області.

Діапазон експозицій виставки дуже широкий та  представлений наступними тематичними розділами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, траспорт, логістика та інше. Даний Експо-фест триватиме протягом 4 -х днів.

На виставці широко представлена сучасна сільськогосподарська техніка та інвентар, роботу яких можна побачити на спеціалізованому полігоні.

Залиште коментар