У черкаському ЦНАПі з’явилася нова «швидка» послуга – реєстрація місця проживання


Віднедавна в ЦНАПі на ще одну «ШВИДКУ» послугу стало більше. Так, реєстрацію місця проживання відтепер можна провести за один візит до Центру або ж скористатися додатком «ДІЯ». Окрім того, при реєстрації в черзі на отримання талону для візиту в ЦНАП, для зручності додали окрему кнопку «Реєстрація місця проживання».

«Для цього ми провели об’ємну роботу над наповненням реєстру територіальної громади. Це база даних створена для спрощення процедури обміну інформацією, щоб забезпечити потреби громади в автоматизації процесів. Відтак мешканці, дані яких внесено в Реєстр, зможуть швидко отримувати різні довідки онлайн», – розповідає директор департаменту ЦНАП Олег ТКАЧЕНКО.

Для перевірки своїх електронних даних мешканцям громади необхідно звернутися до департаменту «ЦНАП».
При зверненні для уточнення даних при собі варто мати:
  • паспорт громадянина України;
  • документ про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);
  • правовстановлюючі документи на житло;
  • будинкова книга;
  • свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).
Принагідно звертаємося до черкасців приватного сектору, щоб ви принесли будинкові книги, дані з яких також внесуть у реєстр тергромади. Відсутність даних у Реєстрі унеможливлює отримання електронних публічних послуг, у тому числі витягу про реєстрацію місця проживання в застосунку «ДІЯ» (прописка). Тож, якщо витяг про реєстрацію місця вашого проживання у застосунку «ДІЯ» не формується або формується з помилками, то вам потрібно звернутися до ЦНАПу для актуалізації даних у Реєстрі тергромади.
Про це інформують на сторінці Центру надання адміністративних послуг.

Залиште коментар