У Чигирині відбувся третій фестиваль VIRA FEST

У Чигирині відбувся третій фестиваль VIRA FEST

Близько 20 окремих заходів та подій. Драйвові музичні гурти та зіркові виконавці. Безліч активностей та розваг – таким був цьогорічний фестиваль, що відбувся на території історико-архітектурного комплексу «Резиденція Богдана Хмельницького» і став однією з найпомітніших подій весни в Україні. Про це повідомляє  «Нова Доба».

VIRA FEST відбувається у козацькій столиці Чигирині вже третій рік поспіль. Фестиваль є соціальним проектом, відтак вхід – вільний.

Серед особливих подій заходу: Троїцька хода, встановлення Рекорду України, автоквест «Скарби гетьмана», Всеукраїнський конкурс духовної пісні, благодійна вистава «Наталка-Полтавка» від Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, що відбулася просто неба на локації «Театр OpenAir», косплей «Шалені забіги», майстер-клас з катання на роликах від столичного ролера, пересувна виставка цікавої науки «Мандрівна наука». Веломарафон «Черкаси–Чигирин».

Чи не найбільше прихильників зібрав один з найцікавіших заходів фестивалю – конкурс таланту та краси «Красуня VIRA FEST». За титул змагалося тринадцятеро дівчат. А от здобула його 17-річна Мар’яна Левченко із Черкас.

“Коли дізналась, що маю виступати під останнім, 13-им номером, то спершу засмутилась. Гадала, що на останню учасницю будуть звертати найменше уваги. Але потім запевнила себе, що головне – налаштуватися і все вдасться. Так і вийшло!” – розповідає переможниця.

У межах конкурсу дівчата дефілювали у фантастичних вишитих сукнях від «Творчої майстерні Теліженко», у віночках та сукнях українського дизайнера-модельєра Яни Козловської а також представили колекцію вечірніх суконь від українського дизайнера Олега Садницького. На конкурс дівчата також презентували власноруч випечені традиційні українські шишки

“Врода українок – це добре серце, внутрішні якості… Саме це ми хотіли продемонструвати, втілюючи ідею конкурсу автентичної української краси. І дійсно, всі наші учасниці – не просто вродливиці. Майже всі займаються громадською роботою, волонтерством, своїм прикладом демонструючи якою має бути справжня краса”, – відзначила ініціаторка фестивалю VIRA FEST, голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Колодницька.

Також для всіх учасників та гостей свята співали відомі українські співаки ХАС, Злата Огнєвіч, Золотий голос Грузії в Україні Шмагі Тагіашвілі, гурт «KAZKA» та багато інших.

“Переконані: по-справжньому щасливих людей об’єднує віра – віра у власний талант, у свій особливий шлях, у власну місію. VIRA FEST – фестиваль, створений громадськими активістами і це там, де кожен може повірити в себе”, – відзначають організатори.

Залиште коментар