У декількох черкаських будинках знизили тариф на управління (перелік)

У декількох черкаських будинках знизили тариф на управління (перелік)

Черкаський міськвиконком затвердив перелік будинків, у яких буде знижено тариф на надання послуги з управління багатоквартирним будинком. Загалом зниження відбудеться приблизно на гривню по кожному з будинків.

Як пояснив керівник управляючої компанії “Нова якість” Андрій Бортник, жителі цих будинків звернулися до них з проханням знайти можливість зниження тарифів, і така можливість була знайдена.

Загалом у переліку до зниження тарифів зазначається 14 будинків. Заступник міського голови Ігор Волошин звернув увагу на те, що у проекті зазначається, що по будинку вул.Чорновола, 52, замість зниження тарифу спостерігається його збільшення. До зясування причини цієї помилки цей будинок викреслили зі списку, затвердивши перелік з 13 будинків.

Будинок по вул.Чорновола, 52, розглянуть на найближчому засіданні. Як повідомив Андрій Бортник, до зниження тарифу нині готується ще 5 будинків, тож можна буде включити цей будинок до нового переліку.

«Тарифи мають бути справедливими. Жителі міста повинні сплачувати лише за ті послуги, які отримали», – зазначив Ігор Волошин.

Залиште коментар