У фермера на Золотоніщині заберуть земельну ділянку понад 13 гектарів

У фермера на Золотоніщині заберуть земельну ділянку понад 13 гектарів

Відповідно до державного акту на право постійного користування землею, виданого на підставі розпорядження голови Золотоніської районної державної адміністрації Ради  народних депутатів Золотоніського району Черкаської області громадянину надано у постійне користування земельну ділянку площею 13,5 га сільськогосподарських угідь.

Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

В подальшому вищевказана особа заснувала фермерське господарство, однак в січні 2003 року помер та керівником господарства став його син.

При цьому, в порушення вимог ч. 2 ст. 92 ЗК України, починаючи із січня 2003 року вищевказаною земельною ділянкою користується фермерське господарство відповідно до державного акту на право постійного користування, виданого на ім’я особи, що померла.

Таким чином спірна земельна ділянка вибула з власності держави поза волею належного розпорядника землі, оскільки після смерті засновника                               фермерського господарства дія державного акту про право постійного користування землею припинилася, а земельна ділянка не повернута.

А тому, з метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про витребування майна з чужого незаконного володіння, а саме земельної ділянки площею 13,5 га.

Залиште коментар