У ході операції “Нерест” на Черкащині затримано 25 браконьєрів

У ході операції “Нерест” на Черкащині затримано 25 браконьєрів

У період весняно-літнього нерестового періоду 2018 року спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно з працівниками Національної поліції, представниками громадських організацій екологічного спрямування та громадськими інспекторами з охорони довкілля Черкаської області проведено 58 природоохоронних рейдів, спрямованих на виявлення порушень правил рибальства на водних об’єктах області, в т.ч. на територіях природно-заповідного фонду, а також на місцях реалізації водних живих ресурсів.

Про це розповіли в ДЕІ в Черкаській області.

 

Основна увага при проведенні рейдів була приділена по виявленню порушень на територіях природно-заповідного фонду, а саме Липівський орнітологічний заказник загальнодержавного значення, національно природний парк «Нижньосульський», Роський іхтіологічний заказник, Канівський природний заповідник.

У ході проведення даних заходів виявлено 61 порушення, до адміністративної відповідальності притягнено 25 громадян, 11 матеріалів направлено до суду. За 4 матеріалами відкрито кримінальні провадження. Сума накладених штрафів складає 2 074,00 грн. Обраховані збитки, завдані рибному господарству, становлять 25 394,00 грн.

Вилучено та передано до рибоприймального пункту 496,5 кг незаконно добутих водних живих ресурсів, кошти за які перераховано до державного бюджету, а також виявлено та вилучено 214 знарядь лову (сіток 180 загальною довжиною 9140 м., ятерів 34 штуки) які в подальшому буде знищено.

Залиште коментар