У Каневі вирішили замінити пожежні гідранти та кришки каналізаційних люків

У Каневі вирішили замінити пожежні гідранти та кришки каналізаційних люків

Проблему необхідності замінити пожежні гідранти в Каневі та кришки до каналізаційних люків, що розташовані на території закладів освіти, знову порушив Канівський міський голова Ігор Ренькас. Нині необхідно відремонтувати 7 пожежних гідрантів з 56-ти, але навіть ці 7 пожежних гідрантів, знаходячись в несправному стані, ставлять під загрозу жителів міста, об’єкти інфраструктури, державні об’єкти і установи, заклади культури, освіти тощо. 

Як повідомив сайт Канівської міської ради, доручення провести відповідні роботи було надано КП «Управління ВКГ». Як вони виконуються, поцікавився очільник міста в ході останньої апаратної наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у цю п’ятницю.
Планова перевірка джерел протипожежного водопостачання в Каневі встановила, що ситуація в місті в цьому напрямі покращується, але необхідно відремонтувати ще 7 пожежних гідрантів з 56-ти. Навіть ці 7 пожежних гідрантів, знаходячись в несправному стані, ставлять під загрозу жителів міста, об’єкти інфраструктури, державні об’єкти і установи, заклади культури, освіти тощо.

Директор КП «Управління ВКГ» Олександр Архипов повідомив, що робота в цьому напрямі ведеться.

– Оголошено тендер на придбання нових пожежних гідрантів, вже наступного тижня має бути оголошений переможець, – повідомив керівник підприємства.

Також порушили питання заміни кришок на каналізаційних люках чи люках зв’язку, які розташовані на території навчальних закладів. Таких люків за словами представників відділу освіти на території освітніх закладів нараховується близько 50-ти. Усі вони зараз прикриті тротуарними плитами -«топами».

Залиште коментар