У Катеринополі підсилять контроль за станом мосту через Гнилий Тікич

У Катеринополі підсилять контроль за станом мосту через Гнилий Тікич

Також у селищі роздумують над будівництвом нового мосту через річку. Про це йдеться в рішенні Катеринопільської селищної ради №33 від 4 квітня 2017 року. Текст документу, підписаний селищним головою І.Т. Гегедошем, має у розпорядженні онлайн-газета Новини Черкас.

Рішення спирається на висновки Черкаського відділу комплексного проектування Державного підприємства «Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор», викладені в «Технічному звіті обстеження моста на автомобільній дорозі місцевого значення Катеринопіль – Тальне через р. Гнилий Тікич по вул. Енгельса в смт Катеринопіль Катеринопільського району Черкаської області» (від 2014 року) та колективні звернення жителів вулиць Вільного козацтва, Сергія Єфремова та Дружби в смт Катеринопіль.

Катеринопільська селищна рада зобов’язала комунальне підприємство «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» посилити контроль за станом експлуатації мосту, забезпечувати експлуатаційне утримання та поточний ремонт зазначеного мосту  відповідно до діючих Державних будівельних норм із залученням відповідних спеціалізованих організацій.

Також рада рекомендувала селищному голові замовити у відповідній експертній організації висновок щодо потреби у будівництві нового мосту через річку Гнилий Тікич в смт Катеринопіль за наявності діючого мосту.

Залиште коментар