У Клінічному центрі онкології добудовують бункер для лінійного прискорювача

Лінійний прискорювач має запрацювати уже цьогоріч на Черкащині. Це – завдання-пріоритет для медсфери регіону. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Він провів чергову зустріч із підрядником, представниками експертної комісії та постачальником обладнання. За результатами відпрацьовано проблемні питання, дано чіткі доручення.

– Наша область – одна із чотирьох, обраних МОЗ для надання цього обладнання, – розповів Ігор Табурець. – Воно дуже вартісне, призначене для лікування злоякісних пухлин. А такої терапії на Черкащині щороку потребують понад дві тисячі людей.

Для отримання обладнання, його подальшої роботи у Клінічному центрі онкології мають підготувати спеціальний бункер. На сьогодні об’єкт готовий на 80%. Утім вистачає проектних нюансів.

– Якість проведених робіт і терміни виконання – безумовні складові, – наголосив очільник області під час зустрічі. – За тиждень чекаю на звіт від відповідальних осіб. Практичний. Попри виклики війни, медицина лишається незмінно у пріоритеті. Не маємо права зволікати.

Залиште коментар