У Коробівці затримали рибалок, які ловили рибу сітками

У Коробівці затримали рибалок, які ловили рибу сітками

Черкаським рибоохоронним патрулем виявлено грубе порушення правил рибальства поблизу с. Коробівка Золотоніського району. Про це повідомляють на сторінці патруля у “Фейсбук“.

Державними інспекторами Черкаського рибоохоронного патруля під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі в урочищі «Біловод» поблизу с. Коробівка Золотоніського району Черкаської області  23.11.2018 року, о 05 год. 00 хв. затримано двох громадян, які займалися виловом водних біоресурсів з дюралевого човна марки «Дніпро» рибальськими сітками в кількості чотирьох штук та виловили рибу видів: щука – 7 шт., карась – 1 шт., приблизною вагою 16 кг.

Розрахунок збитків за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно по Постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 « Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». В результаті чого було встановлено, що збитки, нанесені рибному господарству України, складають 2397 грн. 00 коп.

Складено два протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.
На місце скоєння правопорушення було викликано працівників слідчо-оперативної групи Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області для проведення слідчих дій. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Залиште коментар