У Кременчуцьке водосховище сьогодні випустили 20 тонн малька товстолоба

У Кременчуцьке водосховище сьогодні випустили 20 тонн малька товстолоба

Незважаючи на погодні умови, 31 жовтня 2017 року на Кременчуцькому водосховищі вперше за скільки років відбувається наймасштабніша акція по зарибленню «Товстолобиком звичайним» в кількості 74 тонни, 350 тис. шт. за рахунок коштів виділених з обласного та місцевого бюджетів. Перші 20 тонн малька вже сьогодні святкують новосілля.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” написав заступник начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Олександр Позняков.

“Враховуючи позитивну тенденцію по зарибленню водосховища данийзахід відбувся за підтримки голови Черкаської обласної державної адміністрації – Ткаченка Юрія Олеговича. Черкаська область в цьому питанні є унікальною та одною з перших, де кожного року, систематично, проводиться зариблення Кременчуцького водосховища найпоширенішими промисловими видами риби, які ще є природними «санітарами» наших водойм. Сподіваймося, що мальок, випущений до Кременчуцького водосховища допоможе відновити рибні запаси водойми. Держекоінспекція у Черкаській області дякує всім учасникам даного заходу!!!” – пише Олександр Позняков.

Залиште коментар