У лікувальних закладах Черкас проводять аудит приміщень

У лікувальних закладах Черкас проводять аудит приміщень

Головний медик Черкас провів низку ознайомчих візитів до міських закладів охорони здоров’я. Про це директор департаменту охорони здоров`я повідомив у фейсбук.

“Розпочалася кропітка робота з аналізу відповідності використовуваних площ функціональному призначенню. Аналізуємо проектну документацію, по кожному поверху, віддані в оренду приміщення, фактичне навантаження на зайняті площі, ефективність їх використання, доцільність оренди та утримання.

Плануємо відпрацювати механізм якнайбільш ефективного їх використання, з врахуванням поточної та, ймовірно, майбутніх проблем. Багато чого підлягає відновленню, переформатуванню. Мета одна – наближений заклад має надавати якомога ширший спектр медичної допомоги первинного, і , частково, вторинного рівня. Укладені закладами договори з НСЗУ, як правило, дозволяють уникнути безпардонного ставлення до пацієнтів з повсякчасним відсиланням до лікарів первинної ланки за направленнями, особливо в невідкладних ситуаціях.

З цього приводу плануємо окрему сумісну нараду з керівниками ЗОЗ. Не хворійте, все буде добре!”, – написав Всеволод Кульчиковський.

Залиште коментар