У міського голови Черкас – новий помічник

У міського голови Черкас – новий помічник

Відсьогодні місцевий активіст Павло Мосійчук, який є одним із ініціаторів реформування системи громадських перевезень, призначений помічником Черкаського міського голови. Він опікуватиметься, зокрема, питаннями транспорту. Розпорядження про це Анатолій Бондаренко підписав 25 квітня.Про це інформує прес-служба Черкаської міськради.

– У Павла є чимало свіжих ідей, які стосуються змін у роботі громадського транспорту, – прокоментував міський голова. – Тож ми надали йому можливість спробувати втілити всі плани й допомогти місту реальними справами.

Павло Мосійчук закінчив Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького за фахом «якість, стандартизація та сертифікація». Працював інженером та начальником відділу на комунальному підприємстві «Черкасиелектротранс».

Є одним із розробників концепції розвитку міського пасажирського транспорту до 2022 року. Її, нагадаємо, погодив виконавчий комітет та своїм голосуванням на одній із сесій затвердили депутати.

– Основне завдання, яке стоїть переді мною, – запроваджувати якісні зміни в роботі громадського транспорту, – розповідає Павло Мосійчук. – Насамперед, підтримувати в роботі наше тролейбусне комунальне підприємство, оскільки, згідно концепції транспортної реформи, воно має стати основним перевізником у місті.

За його словами, для втілення всіх задумів планує співпрацювати з міським головою, із заступниками мера, профільними структурними підрозділами та з приватними перевізниками.

– Транспортна система дуже важлива в житті будь-якого міста. Від організації роботи громадських перевезень залежить комфорт та мобільність як жителів, так і гостей, – зазначає він. – Нині в Черкасах є певні проблеми, утім, ми маємо доволі великий потенціал, аби збудувати тут сучасну європейську систему громадського транспорту.

Залиште коментар