У місцевих бюджетах Черкащини – понад 1,5 млрд гривень податків

У місцевих бюджетах Черкащини – понад 1,5 млрд гривень податків

З початку року на сьогодні до місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 1,528 млрд грн податків. Це на 32 млн грн більше, ніж за чотири місяці минулого року, інформують у ГУ ДФС у Черкаській області.

Найзначніші находження – від податку на доходи фізичних осіб – 941 млн грн. Частка надходжень від ПДФО становить 61,6 % у надходженнях до місцевих бюджетів Черкаської області.

Другий за обсягом надходжень платіж до місцевих бюджетів – єдиний податок, якого перераховано 273,3 млн грн. Тобто на 9 млн грн більше, ніж торік за чотири місяці.

Земельного податку та орендної плати за землю перераховано в сумі 194 млн грн. Також надійшло 19 млн грн податку на нерухоме майно і 1,2 млн грн транспортного податку. Частка податку на майно (складається з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, земельного та транспортного податку) у місцевих бюджетах Черкаської області становить 14 %.

Як відзначають в ДФС області, за чотири місяці очікується збір до державного бюджету у сумі понад 1,3 млрд грн податків, до місцевих надійде 1,8 млрд грн. Надходження єдиного внеску сягнуть понад 1,3 мільярди гривень.

Залиште коментар