У Мокрокалигірській громаді оновлять амбулаторію

У Мокрокалигірській громаді оновлять амбулаторію

Спорудивши нову амбулаторію у Ярошівці (за державною програмою “Доступна медицина”), громада починає оновлення другої своєї амбулаторії – у Мокрій Калигірці.

За словами голови громади Вікторії Пипи, підрядник уже оглянув об’єкт, де заплановано ремонт покрівлі, заміна вікон, дверей, утеплення фасаду будівлі, що з часу спорудження у 1954 році, не знала капітального ремонту. Громада вже частково провела внутрішнє оновлення непристосованої до потреб медицини, будівлі.

– Зокрема, переобладнали туалети для зручності людей з інвалідністю. Переобладнали реєстратуру, створили кабінет щеплень. Оновили частину меблів для відвідувачів та лікарів, – розповіла головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Мокрокалигірської громади Людмила Воїнцева. – Сподіваємось, до Нового року будівлю відремонтують і зовні, бо і вікна, і двері – старі, дах – тече. А в усьому іншому, медицина громади справляється зі всіма проблемами – і нагально потрібен нам лише кисневий концентрат, оскільки, як і всюди, маємо хворих на COVID та людей із складними пневмоніями, яким би теж не завадила киснева підтримка

Залиште коментар