У Оршанці прикордонники з усієї України вчаться воювати (відео)

У Оршанці прикордонники з усієї України вчаться воювати (відео)

Прикордонники з усієї України відпрацьовують тактику ведення бою і навички керування спецтехнікою на базі Головного центру в Оршанці, повідомляє Суспільне. Зі слів викладача з вогневої підготовки Віталія Гриба, практичні заняття наближені до реальних ситуацій, які можуть трапитися на державному кордоні.

“Команда повинна працювати як один механізм, тоді й результат буде відповідним. Розрахунок цього озброєння складають четверо військових, кожен має чітко знати свої обов’язки і бути взаємозамінними”, – розповів викладач.

Навчання прикордонники відбуваються у складі двох команд. Доки одна команда військових опановує ведення вогню із зенітної установки, інша – вчиться влучати в ціль з ручного протитанкового гранатомету. За словами військовослужбовця Дмитра Волосівця, з такою технікою він працює вперше. Розповів, що не хотів би, аби здобуті навички, довелося застосовувати під час служби, але готовим варто бути до усього.

“Бувають різні ситуації. Я вважаю, що кожен, хто обіймає таку посаду, повинен вміти працювати зі зброєю”, – зазначив військовий.

За тиждень навчання завершаться і військові знову відправляться на службу. До Оршанця ж прибудуть їхні колеги з інших прикордонних загонів.

Залиште коментар