У п`ятницю до Черкас приїде Володимир Зеленський, – ЗМІ

У п`ятницю до Черкас приїде Володимир Зеленський, – ЗМІ

28 серпня до Черкас має приїхати президент України Володимир Зеленський. Про це пише низка черкаських ЗМІ. Повідомив про це і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у фейсбук.

Зеленський, за попередньою інформацією, представлятиме нового голову ОДА Сергія Сергійчука. На сайті НАЗК з’явилася його декларація як кандидата на посаду голови Черкаської облдержадміністрації.

– Представлятиме нового губернатора чи не нового. Скажу і свою думку з цього питання. Мені здається, що часта зміна очільників області на Черкащині до результату ніякого не приведе,  Крім того, якщо це відбудеться, то це буде не що інше, як прислання чергової людини, яка повинна забезпечити партії «Слуга народу» відповідний результат на місцевих виборах. Тому що рейтинги падають, і на сьогоднішній день рейтинг партії «Слуга народу» трохи більший 10 відсотків у нашому місті Черкаси, – зазначив Бондаренко.

Крім того, може відбутися і представлення кандидата у мери Черкас від “Слуги народу”. За інформацією “18000” це Віталій Ільченко. Олександр Скічко нібито відмовився від бажання посісти крісло черкаського мера.

Офіційної інформації про приїзд Володимира Зеленського до Черкас наразі немає.

 

Залиште коментар