У пам’ять про загиблих в АТО на алеї Слави висадили дерева

У пам’ять про загиблих в АТО на алеї Слави висадили дерева

У пам’ять про загиблих захисників сучасної України в Черкасах висадили молоді дерева. Відтепер 20 кленів сорту Royal Red та один платан прикрашатимуть газон уздовж вулиці Святотроїцької між Хрещатиком та бульваром Шевченка.

Меморіальну акцію в такий спосіб у Черкасах поєднали із всесвітньою ініціативою «Greening of the Planet», під час якої в 103 країнах світу за один день з’явиться мільйон нових дерев.

Саджали дерева міський голова Анатолій Бондаренко, його заступниця Марина Гаркава разом із матерями й дружинами загиблих на фронті жителів Черкас.

— Ми всі в неоціненному боргу перед тими, хто залишив звичне спокійне життя, свої сім’ї й став на захист рідної держави, — прокоментував Анатолій Бондаренко. — Сьогодні ми зробили одночасно дві добрі справи. Ці дерева завжди нагадуватимуть і нам, і нашим дітям про те, якою ціною дається мир…

Дружина загиблого Олена Ложешнікова подякувала міському голові за підтримку та втілення ідеї в життя. Жінка нагадала: за кілька днів минає рівно сім років від початку бойових дій.

— Пам’ять — це те, що залишається в нас від людини, яка пішла з життя назавжди, — прокоментувала жінка. — Наші чоловіки не просто виконали свій військовий обов’язок, вони зробили важливий і цінний вчинок для всіх українців.

Як пояснив начальник відділу екології Черкаської міської ради Володимир Гусаченко, за всіма посадженими деревами доглядатиму фахівці. Їх поливатимуть та підживлюватимуть добривами.

Нагадаємо, загалом у межах глобального проекту «Greening of the Planet» в Черкасах упродовж тижня з’явиться 700 нових насаджень.

Саджатимуть їх на вулицях Академіка Корольова, 30-річчя Перемоги, Олексія Панченка, Надпільній, Благовісній, Онопрієнка та Гагаріна, а ще – в парку «Молодіжному» (неподалік Долини троянд), та в Дахнівському лісопарку. Міські вулиці прикрасять нові клени п’яти сортів, липи, катальпи, глід рожево-квітковий, платани, ялини й сосни.

Про це інформують у Черкаській міській раді

Залиште коментар