У парку Черкас відбулася сварка через гамак (відео)

У парку Черкас відбулася сварка через гамак (відео)

Між відвідувачем парку Максимом Скориком та охоронцем Соснового бору стався конфлікт через те, що відвідувач прив’язав гамак до металевих стовпів оновленого оглядового майданчика та відпочивав собі. Охоронця обурила поведінка хлопця, тому він попросив негайно припинити це та самовільно відв’язав гамак з одного боку, від чого Максим впав. У свою чергу, така поведінка охоронця обурила хлопця і між ними розпочалася словесна перепалка, повідомляє “Вичерпно“.

«Вчора почав свій робочий тиждень з приємної медитації у гамаку, яка закінчилась не дуже добре. Хотів би запитати містян — може все-таки я не правий і гойдався не по понятіям?» — Написав Максим у «Фейсбуці» та виклав відео інциденту.

Вчора почав свій робочий тиждень з приємної медитації у гамаку яка закінчилась не дуже харашо.Хотів би запитати містян – може все таки я не правий і гойдався не по понятіям?П.С.: Хоча… в глибині душі – нада було б навішать люлєй цим дядькам борзим. Не можна так поводитись з людиною в гамаку.П.П.С.: в'яжіть гамак так як я вчив :-). Виявляється бант не найкращий спосіб в таких випадках…

Опубліковано Маком Симом Понеділок, 1 жовтня 2018 р.

Хлопець розповів, що такий інцидент з ним трапився вперше. Щось схоже було на одному заводі, але там нормально попросили.

«Я фанат гамака і користуюсь ним всюди, де подобається. Скрізь, де я це роблю, пересічні люди реагують гарно. Хтось просто показує великий палець, хтось просто посміхається…», — розповів у коментарі «Вичерпно» Максим Скорик.

Директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко вважає, що охоронець дозволив собі зайвого у відношенні до відвідувача парку та пообіцяв, що він буде попереджений про агресивну поведінку до відпочивальників. Однак, на думку директора комунального підприємства, відвідувач парку теж не повинен був чіпляти гамак до оглядового майданчика, адже він обмежував доступ до панорами Дніпра іншим відвідувачам.

 

Залиште коментар