У прокуратури одне завдання одне – посадити за грати опозиційного міського голову, – Бондаренко

У прокуратури одне завдання одне – посадити за грати опозиційного міського голову, – Бондаренко

Своє бачення подій із “фейковим” врученням підозри виклав міський голова Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у “Фейсбук”. Він тезово розповів про те “дійство”, що сьогодні відбулося з боку працівників Черкаської місцевої прокуратури за вказівкою обласного прокурора Сергія Овчаренка. Далі – пряма мова.

– Обласний прокурор виконує класичне політичне замовлення, адже розраховує на генеральські погони. Він прекрасно розуміє, що найближчим часом зміниться влада. Тому наостанок хоче максимально вислужитися, щоб отримати бажане. Про це свідчить і його риторика із використанням оціночних суджень щодо цієї ситуації.

Завдання одне – посадити за грати опозиційного міського голову.

Представників Батьківщини на цій посаді лише двоє на всю Україну – окрім мене – ще колега у Сумах.

– Сергій Овчаренко у свій час дуже хотів, щоб я дозволив міському підприємцю Бородаю забудувати багатоповерхівками Соснівку. Я відмовився. Сьогодні спроба вручити підозру мені – це окрема розплата.

– Інформація про незадекларовану машину взагалі виглядає смішно. Я кожен раз маю декларувати авто, на якому приїжджаю на роботу? На жаль, попередні керівники міста так накерували, щоб службового авто у міського голови немає. Мене періодично підвозить на роботу депутат міськради Діскант. То мені і його машину внести у декларацію, чи як, панове прокурори?

– Працівникам НАБУ слід було б перевірити наявність нерухомості у прокурора області у багатоповерхівці, що знаходиться у центрі Черкас, де мав бути збудований ТРЦ “Фонтан-сіті”.

– Штучно жодному депутату міської ради я не перешкоджав приймати участь у роботі сесії міської ради. До мене звернулися 22 депутати позачергово скликати сесію. Якщо сесія була протизаконна – це має встановити суд своїм рішенням. Крапка.

– Якби ще раз була така ситуація – я б зробив те саме. Підписав рішення тієї позачергової сесії. Чому? Бо хворі отримали ліки, лікарні – нове обладнання, тролейбусники – оновлення парку і зарплату, комунальники – нову техніку для прибирання доріг взимку, парк – Колесо огляду, Атовці – землю, незахищені верстви населення – матеріальну допомогу…

Залиште коментар