У питній воді фахівці водоканалу не виявили нічого шкідливого

У питній воді фахівці водоканалу не виявили нічого шкідливого

Працівники центральної лабораторії КП «Черкасиводоканал» провели дослідження проб питної води, які були відібрані в харчоблоці черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8. Результати аналізу за бактеріологічними показниками питної води не виявили жодних відхилень від нормативних показників.

Прес-служба КП пропонує ознайомитися з протоколом лабораторних вимірювань за бактеріологічними показниками питної води.

На запит національної поліції, яка веде розслідування надзвичайної ситуації, що трапилася в черкаській ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, оперативна служба КП «Черкасиводоканал» була задіяна в обстежені мереж водопостачання та водовідведення на території школи та навколо неї.

Для проведення хімічного і бактеріологічного аналізів було відібрано проби питної води та каналізаційних стоків. Результати досліджень хіміко-бактеріологічної лабораторії КП «Черкасиводоканал» не виявили жодних шкідливих хімічних речовин чи відхилень від норм в питній воді.

Для дослідження проб за бактеріологічними показниками необхідно більше доби. Результати будуть готові у четвер, 10 травня, та розміщені на офіційному сайті КП «Черкасиводоканал».

Ознайомитися з протоколом лабораторних вимірювань хімічних показників питної води можна тут.

Хіміко-аналітичною лабораторією стічної води були проведені дослідження каналізаційних стоків на ряд показників (проба №1,2): ХСК, водневий показник, Іон амонію, фосфати, феноли, сірководень, формальдегід. Результати лабораторних досліджень показують, що відібрані проби стічної води відповідають господарчо-побутовому стоку.

Ознайомитися з протоколом лабораторних вимірювань хімічних показників стічної води можна тут.

Залиште коментар