У Шполі побудують міні-футбольне поле

У Шполі побудують міні-футбольне поле

В адміністративному центрі Шполянської міської громади побудують міні-футбольне поле біля НВК № 3-гімназія. Будівництво вестимуть за рахунок коштів міського бюджету, які виділили за одноголосної підтримки депутатів (більшість з яких від ВО «Черкащани») на позачерговій сесії міської ради. Вартість будівництва спортивного об’єкту складатиме майже 1,5 мільйони гривень, повідомив сайт Шполянської об’єднаної міської територіальної громади.

З утворенням міської об’єднаної територіальної громади у пріоритеті влади стало активне вирішення проблеми доступності занять масовим спортом для населення. У цьому напрямку громада напрацювала показові результати, і навіть сусідні ОТГ приїздили переймати досвід. Тепер, з будівництвом ще одного міні-футбольного поля, можливості для тренувань молодого покоління – відповідно ще розширяться.

Як зазначає міський голова Сергій Кравченко, на території міської гімназії існує старе футбольне поле, де щодня збираються пограти у футбол юні футболісти, тож і питання з місцем розташування майданчика для міні-футболу вирішилось саме собою — туди зручно сходитись або з’їжджатись всім спортсменам, як шполянам, так і жителям громади та сусідніх сіл.

Сам з дитинства захоплююсь футболом. Відтоді, в якості хобі, не полишав цей вид спорту і зараз граю у складі футбольної команди с. Скотареве. Тому добре розумію, як мріяли про якісне і сучасне поле всі спортсмени і шанувальники футболу нашої громади! І нарешті, мрія багатьох, в тому числі і моя, незабаром здійсниться! – ділиться враженням очільник міської громади.
Наразі Шполянська міська рада вже оголосила тендер на будівництво міні-футбольного поля із штучним покриттям. Процедура тендеру триватиме протягом місячного терміну. Міні-футбольне поле матиме розміри 20 на 40 метрів та буде вкрите штучною травою. Розраховане на гру 5 на 5 чоловік.

Залиште коментар