У сквері “Юність” всім охочим міряли тиск

До Всесвітнього дня боротьби з інсультом Черкаський обласний Центр контролю та профілактики хвороб провів просвітницьку акцію щодо цього небезпечного недугу.

У наметі в сквері “Юність” у центрі Черкас лікарі міряли всім охочим тиск та роздавали інформаційні бюлетені, де покроково розписано прості правила, як стежити за своїм здоров’ям та здоров’ям близьких. За потреби, спрямовували людей на консультацію до кардіолога, адже зволікати із проблемами такого характеру – небезпечно.

Додамо також, що серцево-судинні захворювання є головною причиною всіх смертей в Україні (67%). За цим показником наша країна лишається одним із європейських лідерів. Інсульт — це гостре порушення мозкового кровообігу, внаслідок якого виникає пошкодження частини головного мозку. Інсульт найчастіше є ускладненням гіпертонічної хвороби і розвивається на фоні різкого підвищення артеріального тиску.

Всесвітній день боротьби з інсультом — це щорічний захід, що відзначається 29 жовтня. Його було засновано в 2006 році Всесвітньою організацією інсульту (WSO).

Залиште коментар