У Смілі каналізаційним газом отруїлися працівники підприємства

У Смілі каналізаційним газом отруїлися працівники підприємства

Понеділок 5 лютого для двох працівників товариства «Агро-Рось» ледь не скінчився трагедією. В результаті отруєння каналізаційним газом, що містить велику кількість метану, двох чоловіків, котрі працюють на підприємстві, в тяжкому стані без свідомості забрала «швидка». Про це інформують на сайті “Сherkasy24.info“.

Інцидент трапився біля кафе «Затишок». На місце оперативно прибули, поліція, рятувальники та медики. Вони, як власне, і працівники «Агро-Рось», були небагатослівні. Вдалося лише з’ясувати, що в місці, де напірний колектор птахофабрики врізається в міський, забилася каналізація.

Аби оцінити стан справ, один із працівників підприємства без спеціальних засобів захисту спустився в каналізаційний люк. Від надмірної кількості газу, що скопився там, чоловік втратив свідомість. Інший намагався його дістати самотужки. Та для нього порятунок товариша також ледь не закінчився трагедією.

Обох чоловіків витягли рятувальники і терміново в тяжкому стані «швидкою» доправили в лікарню. Віримо, що медикам вдасться зберегти найцінніше – життя людей.

Залиште коментар