У Смілі колишній працівник пограбував магазин

У Смілі колишній працівник пограбував магазин

У Смілі колишній працівник магазину не знав, що приміщення обладнане охоронною сигналізацією поліції охорони і попався на крадіжці близько 15 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Черкаській області.

Вночі на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «Тривога» з продуктового магазину, який знаходиться по вулиці Чорновола у місті Сміла.

Прибувши на місце події, поліцейські виявили чоловіка, у якого при поверхневому огляді був при собі лом, садова лопата, продукти харчування та грошові кошти в сумі 14 тисяч 651 гривня.

Зловмисник зізнався, що раніше працював у цьому магазині і знав усі входи та виходи. Він не зміг перелізти через паркан, тому зробив підкоп, а ломом відігнув металеву частину дверної коробки, що дозволило відкрити двері. Однак він не врахував того, що магазин обладнаний охоронною сигналізацією.

Власник магазину повідомив, що виявлена сума є денною виручкою, якої не вистачає в касі.

Затриманий – житель Смілянського району, 1974 року народження. Раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. На місце події викликано слідчо-оперативну групу Смілянського ВП. В діях затриманого вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Залиште коментар