У Смілі онук бив та вигнав з дому власну бабусю

У Смілі онук бив та вигнав з дому власну бабусю

У Смілі, в місцевих інтернет-групах з’явилася інформація про бабусю, яку вигнав з власного будинку власний онук. Як розповідають дописувачі, бабуся ночувала на вулиці та боялася повернутися додому. Одна з небайдужих родин Смілянщини приютили бабцю в себе, нагодували та навіть підібрали нові речі, за що людям повага і велика шана.

Довідавшись про цю ситуацію місцева поліція також підключилася до цієї історії. Поліцейські з’ясували де знаходиться бабуся, відвідали її, поспілкувалися з нею. Як з’ясувалося, бабця дійсно проживала з внуком та його родиною у своєму власному будинку. Внук неодноразово її бив, а потім взагалі вигнав з її житла.

Коли бабуся назвала адресу де вона мешкала, з’ясувалося, що поліція декілька днів тому вилучила з цього будинку велику кількість коноплі, а чоловік зараз перебуває на лікуванні в психіатричній лікарні.

Зараз за вказаними подіями поліцією відкрито кримінальні провадження за статтями 307 та 125 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці дякують людям за свідому громадську позицію, за те, що не залишили стареньку в біді та дали огласку цій історії.

Внуком тепер займеться поліція і відповідно до санкцій статей йому загрожує до десяти років за гратами.

Про це інформують в обласному управління Нацполіції.

Залиште коментар