У Смілі шукають охочих, які дозволять у себе вдома звести міні-притулок для тварин: скільки платитимуть

 

 

 

 

 

У Смілі благодійний фонд шукає охочих, які дозволять побудувати на своїй території міні-притулок для тварин, яких евакуювали із фронтових населених пунктів. Той, хто погодиться, отримуватиме щомісяця 12 тисяч гривень за свою роботу.

 

Ініціаторами є волонтери благодійного фонду “Nika Ukraine”. Його керівник Олександр Вільшановський пояснює, що фонд надасть все необхідне для функціонування притулку.

“Один з напрямів нашої діяльності – допомога тваринам, які постраждали від війни, – розповідає Олександр. – Дуже часто вони мають каліцтва. Після лікування їм шукають нові родини. Утримувати в клініці це дуже дорого. Тому залишається ще варіант – робити міні-притулки. Той, хто погодиться, має не боятися тварин. Це головне. Людині треба просто супроводжувати їхнє життя. Ми організуємо все: зведення притулку, в якому буде навіть опалення, будемо надавати корм і необхідне лікування для тварин. Також за цю роботу людина буде отримувати 12 тисяч гривень щомісяця”.

Олександр Вільшановський каже, що тварини мають бути не постійно зачиненими, а отримувати індивідуальне спілкування й вигул. Орієнтовно, в притулок поселять близько 20 тварин. За словами керівника, одна заявка зі Сміли вже надійшла на адресу фонду, повідомляє “Про все”.

Залиште коментар