У Смілі відключили воду

У Смілі відключили воду

Адміністрація КП «ВодГео» проінформувала, що Черкасиобленергозбут виконують своє попередження – з 16 березня у Смілі припиняють електропостачання на всі підкачки водоканалу. Тобто якщо немає електрики, значить у місті не буде води. Про це інформує dzvin.media.

Ця ситуація не нова. Щотижня директор КП «ВодГео» повідомляє про листи-попередження з Енергозбуту про відключення водоканалу від електропостачання. Щотижня директор КП «ВодГео» просить допомоги у міської влади, нічого не отримує, тому щотижня сам особисто їде в область і на власних зв’язках та обіцянках домовляється, щоб для Сміли не припиняли подачу електроенергії.

Ресурс обіцянок від смілянських посадовців і міра терпіння керівництва Енергозбуту вичерпалися. З сьогоднішнього дня призупинена подача електроенергії на водоканал.

– Зараз відключена електрика на підкачках по всьому місту. У місті не буде води кругом, окрім лікарень, – прокоментував для сайту Сміла.ua директор КП «ВодГео» Леонід Грищенко. – Ми зараз працюватимемо в економному режимі, щоб жителі міста не відчули дискомфорту. Але цю проблему треба терміново вирішувати!

Леонід Грищенко сказав, що потрібно зібрати бюджетну комісію і виділити кошти. Ця комісія запланована на завтра.

Наразі повідомлення про відсутність води у Смілі викликає обурення жителів і негативні коментарі у соцмережах.

Залиште коментар