У Смілі закриють школу та три дитсадки

Днями відбулась 79-та сесії Смілянської міської ради. На ній депутати розглянули чотири питання, що стосувались реорганізації дитячих садочків №1, №26, №11 та школи №4. Відповідно їх приєднають до інших закладів.

Ці процеси, як твердять посадовці міської ради, вимушені. Адже у Смілі загалом скоротилась кількість дітей і дуже зменшилась наповнюваність класів і груп. Був проведений ретельний аналіз мережі закладів освіти і підготовані проекти рішень на розгляд депутатів про реорганізацію.

Зміняться і назви цих садочків. Не буде ніяких “Сонечок”, “Чебурашек”, “Чипполін”, наголосила начальник управління освіти, молоді та спорту Тетяна Трушкова. Називатимуться тепер Заклад дошкільної освіти №3; №4, №5 і всі вони будуть яслами-садками комбінованого типу. Смілянська школа №1 так і залишиться під своєю назвою навіть після приєднання до неї школи №4.

Всі ці зміни вступають в силу вже з наступного навчального року.

Чиновники запевнили, що проведена робота і з батьківськими колективати, і з педагогогічними. Всі нюанси проговорені і узгоджені. Всім освітянам із реорганізованих закладів запропоноване працевлаштування у заклади-правонаступники.

Джерело: сайт Сміла.UA.

Залиште коментар