У Смілянському лісгоспі проводять благоустрій зон відпочинку

У Смілянському лісгоспі проводять благоустрій зон відпочинку

Напевно, немає такої людини, яка б не любила відпочивати на природі. Адже такий відпочинок надихає і окрилює, допомагає забути про буденні проблеми та клопоти, дарує сили для втілення нових планів.

Правда ж приємно, коли ви приходите до лісу, а на вас чекають доглянуті альтанки, що створюють відчуття затишку та комфорту. Є місця для приготування їжі на багатті, столи із зручними лавами, місця для збору сміття. А ще можна випити смачної та прохолодної води із лісової кринички, отримавши добрячу порцію бадьорості та енергії.
Про ваш гарний настрій та чудовий відпочинок дбають працівники ДП «Смілянський лісгосп», котрі приділяють чимало уваги створенню та облаштуванню рекреаційних пунктів, зон відпочинку та підрозділів до них (а їх у лісгоспі -15), доглядають за ними та проводять благоустрій прилеглих територій.

Саме за цим заняттям наш фотооб’єктив і застав лісівників: вони активно займалися фарбуванням, ремонтом та прибиранням у рекреаційних пунктах та зонах відпочинку.
Подбали тут і про сімейний відпочинок з дітьми – для малечі у деяких зонах встановлені гойдалки! Такі місця – справжня знахідка і незабутні враження на тлі мальовничої природи.

Про це інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште коментар