У Смілянському лісгоспі відновлюють життєдайні джерела

У Смілянському лісгоспі відновлюють життєдайні джерела

Працівники ДП «Смілянський лісгосп» відновлюють та реставрують кринички, вкладаючи у цю справу частинку свого серця. Нещодавно лісничий Городищенського лісництва Анатолій Ракітін розповів, про два такі об’єкти – «Диччине» та «Костенкове», які було відновлено та реставровано.

Кринички у лісі – це справжній скарб для відпочиваючих та й загалом, для усіх, хто завітає у цю дивовижну царину природи. Адже напитися прохолодної води із життєдайного джерельця у літню спеку, що може бути найсолодшим! А вода тут і справді особлива, насичена дивовижною силою та енергією!

За переказами старожилів, в урочищі Кривоносове в 30-х роках минулого століття знаходилася контора старого лісництва. Тут жив лісник на прізвище Диччин. Саме він і викопав криничку у кв.25, вид.6, із якої і сьогодні вдячні люди п’ють смачну, цілющу воду.

За ім’ям лісника Костенка, який працював у лісництві у довоєнні роки, названа криниця у кв.35, вид.19. У цій місцевості проходила дорога на Буду і думаючи про подорожніх, лісник викопав криницю, яка служить людям вже близько сторіччя.

Смак у цієї води і справді незвичайний, бо в ньому поєдналися велич віковічних дерев, дух свободи і самого життя…

Повідомила пресслужба Черкаського обласного управління
лісового та мисливського господарства

Залиште коментар