У Смілянському музеї відкрили виставку новорічних іграшок (фото)

У Смілянському музеї відкрили виставку новорічних іграшок (фото)

У Смілі в краєзнавчому музеї відкрили експозицію новорічних іграшок. Відвідувачі зможуть побачити ялинкові прикраси з довоєнного періоду (найдавніша – 1938 року) до сучасних, різноманіття матеріалу, з якого вони виготовлялися, дізнатися, як та чому змінювалися їх форми, ознайомитися із рідкісними нині тематичними іграшками. Про це пише smilamedia.org.ua.

Ознайомившись із виставкою, можна простежити еволюцію новорічної іграшки, історію виникнення цих прикрас, відкрити для себе, чому саме кульки – найдавніший та найтрадиційніша форма донині.

Цікаві експонати – іграшки за мотивами казок, саморобні прикраси, які робили під час війни та інші іграшки. У них навіть відображені важливі події в історії, як, приміром, політ у космос.

Колекція налічує більше 250 іграшок. Щороку її доповнюють мешканці міста, разом з прикрасами діляться спогадами та історіями, які екскурсоводи переповідають відвідувачам. Експозиція стане цікавою як для дорослих, так і для дітей. Для одних ця виставка – ностальгічний спогад про минулі часи, для молодого покоління – цікава і пізнавальна інформація. Діятиме виставка кілька тижнів, протягом новорічно-різдвяних свят.

Залиште коментар