У справі по резонансній ДТП під Черкасами дані слідчих не співпадають із показами свідка

У справі по резонансній ДТП під Черкасами дані слідчих не співпадають із показами свідка

У Черкаському райсуді заслухали учасників справи Любові Савченко, яка в червні минулого року під Черкасами наїхала на велосипедистів – Анну Дядюру та Олексія Гончара. Тоді хлопець загинув на місці, а його подруга отримала забій стегна, пише «Про все».

Дівчина Олексія стверджує, що схема, яку намалювали слідчі – неправильна, і не співпадає з її показами. Пояснити такі розбіжності слідчі зможуть на наступних судових засіданнях, під час яких заплановано їх допит.

Також прокурор з’ясовувала, чи хотіла водійка матеріально допомогти родичам загиблого. Адвокат заявив, що його підзахисна намагалась це зробити. Однак ствердної чіткої відповіді родичів щодо цього суд не почув. Відтак, захисник і обвинувачена сказали журналістам, що прокоментують цю ситуацію вже після вироку.

Зрештою, суд вирішив продовжити Любові Савченко міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання до 23 вересня.

Нагадаємо, аварія сталася влітку минулого року. Підозрювана – Савченко Любов Володимирівна, колишній депутат Черкаської обласної ради, власниця меблевої фабрики «ЛІВС» в місті Сміла.

На своєму “Мерседесі” вона насмерть збила чоловіка на велосипеді і травмувала дівчину, яка їхала поруч із ним. Загиблим виявився вчитель фізкультури черкаської школи № 28 Олексій Гончар.

Подробиці дивіться у сюжеті Суспільного:

Залиште коментар