У судовому рішенні відсутня логіка, – адвокат Ігоря Волошина

У судовому рішенні відсутня логіка, – адвокат Ігоря Волошина

18 вересня Апеляційний суд Черкаської області виніс рішення, згідно якого Ігор Волошин залишається відстороненим від посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Черкаської міської ради строком до 07 жовтня 2018 року включно. Коментар з цього приводу виданню «Про головне» надав адвокат Ігоря Волошина Михайло Буджерак.

За його словами, суд оголосив лише резолютивну частину рішення. Повний текст рішення буде проголошений 21 вересня о 15 .00. Тому мотивацію, обґрунтування і підстави, з яких суд ухвалив саме таке рішення, ніхто не знає.

– Прокурор, який подав клопотання про відсторонення, не надав жодного доказу, що перебуваючи на посаді, Ігор Волошин міг яким-небудь чином впливати на слідство. Жодних скарг, що мій клієнт тиснув на працівників міської ради, коли перебував на посаді з 8 серпня по 21 серпня, від них не надходило. Ігор Волошин нині не обіймає посаду керівника департаменту освіти, а у його посадові обов’язки, як заступника міського голови, не входить контроль за діяльністю департаменту освіти. До того ж, інвентар для гімнастичної зали, який і став причиною внесення відомостей до ЄРДР, вже встановлений та переданий на баланс. Тому, на мою думку, відсутня причина навіть для кримінального переслідування. Натомість Максима Шадловського, який також є фігурантом даного кримінального провадження, від посади заступника директора департаменту не відсторонили. Як бачимо, у судовому рішенні багато розбіжностей з елементарною логікою, – зазначив адвокат.

Залиште коментар