До Дня вишиванки, який цього року в Україні відзначають 18 травня, в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “ЖАГА Життя” провели тематичне свято. Організували його для того, аби ознайомити вихованців із традиціями українських вишиванок та популяризувати її як символ національної ідентичності.
Вихованці та колектив центру влаштували патріотичний концерт і долучились до майстер-класу з виготовлення аплікації сорочки-вишиванки. Діти трьох вікових груп разом із вихователями співали пісні, читали поезію про вишиванку та про рідну Україну. Зразковий художній колектив «Школа моделей «Стиль» допомогли їм провести патріотичне дефіле.
Серед гостей свята — міський голова Анатолій Бондаренко та його заступниця Марина Гаркава.
«Українська вишиванка – це наш генетичний код. І кожна з вишиванок, в які ви одягнені, особлива. Кожна відображає українську культуру, – сказав Анатолій Бондаренко. – Ми живемо в надзвичайно складний період. І мова, культура, наші українські традиції допомагають нам сьогодні бити ворога. Упевнений, що настане той день, коли ми разом з вами на такому чудовому українському концерті відсвяткуємо українську перемогу. Ми будемо робити все можливе для її якнайшвидшого наближення. Що стосується діяльності нашого закладу «Жага життя» – ми з Мариною Олександрівною та вашим керівництвом докладаємо всіх зусиль для розвитку та підтримки центру, аби тут були нормальні комфортні умови. Цього року маємо закінчити роботи, які запланували навіть у такий непростий для України час. Вітаю вас із Днем вишиванки. Велика шана та низький уклін працівникам, які тут працюють».
«Підготовкою і проведенням такого свята наш колектив прагне підкреслити, що ми – українці по духу, патріоти, віримо в Перемогу та мир? – говорить директорка Центру «Жага життя» Наталія Воронкіна. – Більше того, з перших днів повномасштабного вторгнення постійно беремо участь у різних заходах для підтримки Збройних Сил України, волонтеримо. Наші вихованці – діти з особливими нозологіями, але дуже чуйні та добрі. І ми намагаємося робити все, аби вони були максимально включені в суспільне життя й почували себе часиною громади Черкас і України».