У власність міста Черкаси передадуть 57 світлофорів

У власність міста Черкаси передадуть 57 світлофорів

57 черкаських світлофорів передадуть у власність міста. Як розповіла директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод, відповідний проект рішення вже підготовлений на розгляд депутатського корпусу.

За її словами, з відповідною ініціативою до міської влади цьогоріч звернулось Міністерство внутрішніх справ України стосовно безоплатної передачі із державної власності у власність територіальної громади Черкаси 57 світлофорних об’єктів. Оскільки державне підприємство Міністерства внутрішніх справ України «Черкаси-Інформ-Ресурси», яке донині опікувалось зазначеними світлофорними об’єктами, припиняє свою роботу.

– У разі підтримки депутатами цього проекту 57 черкаських світлофорів передадуть на баланс КП «Міськсвітло» з метою їх подальшого належного утримання та експлуатації, – повідомила Ірина Іванівна.

Керівник КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін зауважив, що на сьогодні вони опікуються трьома світлофорами у місті, які розташовані на розі пров. Богдана. Хмельницького – вул. Надпільної, вул. Благовісної – вул. Новопречистенської, вул. Чорновола – вул. Бидгощської.

Водночас додає, що кожен такий світлофорний об’єкт потребує постійного нагляду та обслуговування, аби забезпечити його безперебійну роботу. Адже це – безпека наших людей.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар