У Жашкові члени Асоціації міст України обговорюють зміцнення місцевого самоврядування

У Жашкові члени Асоціації міст України обговорюють зміцнення місцевого самоврядування

Сьогодні у Жашкові проходить засідання Черкаської регіональної платформи з політичного діалогу на тему: «Розвиток місцевого самоврядування: проблемні питання та їх законодавче врегулювання» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

З вітальним словом перед присутніми виступив голова Черкаського РВ АМУ, Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Відкриваючи захід Анатолій Бондаренко зауважив, що такий формат зустрічей представників органів місцевого самоврядування є найбільш ефективним. Адже міські, селищні, сільські голови саме мають можливість отримати інформацію із першоджерел – від народних депутатів. Крім того, є зворотній зв’язок, що дає можливість донести до народних депутатів про проблеми у місцевому самоврядуванні, обмінятися думками, звірити курс громад.

Проблемні питання активно обговорюються присутніми керівниками об’єднаних територіальних громад. Зокрема, голова Жашківської міської ОТГ Ігор Цибровський озвучив присутнім, яких громаді вдалося досягти успіхів, а також зупинився на проблемних питаннях.

У засіданні беруть участь народний депутат України від фракції “Батьківщина” Олександра Кужель, народний депутат України Валентин Ничипоренко, а також керівник Черкаського обласного виборчого штабу, депутат Черкаської міської ради від “Батьківщини” Юрій Тренкін.

Залиште коментар