У Жашкові місцеві жителі взяли в облогу дім екс-судді через непокараного маніяка-вбивцю (відео)

У Жашкові місцеві жителі взяли в облогу дім екс-судді через непокараного маніяка-вбивцю (відео)

Сотні жителів прийшли до будинку колишнього судді, сина якого підозрюють у зґвалтуванніта вбивстві жінок. Про це йдеться на сайті «Дзвін.медіа» з посиланням на ТСН.

Місцевим жителям набридло жити в небезпеці та миритися з бездіяльністю правоохоронців.

Лемещиха, передмістя Жашкова – люди перемістилися протестувати сюди, бо тут живе екс-суддя та батько того самого Юрія Скрипника, якого підозрюють у численних нападах на жінок і молодих дівчат. Жашківці кажуть, що він вільно пересувається містом з холодною зброєю, а поліція і місцева влада нічого не роблять.

Мітингувальники готові взяти правосуддя в свої руки.

“Люди бояться виходити”, – каже Олександр Михайлін.

“Учора бачили його зі зброєю біля школи”, – каже Тетяна Гавриляк.

Судом офіційно доведено лише один злочин Скрипника – зґвалтування 16-річної дівчини п’ять років тому. Феміда визнала Юрія психічно хворим і відправила на лікування.

Народні плітки приписують йому вбивство чоловіка в сусідньому селі, розчленування одинадцятикласниці багато років тому. Цього року 9 травнязнайшли мертву жінку, і знову підозра впала на цю особу. Врешті жителіатакували будинок батька Юрія та побили вікна.

Володимир Скрипник стверджує, що його син хворий, і ніхто не довів його злих намірів.

“Якщо є докази, йдіть до суду. Поки що ніхто не довів”, – каже батько підозрюваного.

Прокуратура Черкащини до понеділка кримінальну справу не коментує, а поліція лише охороняє будинок, щоб його не рознеслипротестувальники.

“Чекаємо заключення лікаря, маємо відвезти до лікарні. І охороняємо порядок”, – розповів заступник керівника поліції міста Умань ВасильКозиненко.

Під вечір правоохоронці отримали заключення лікаря, після чогоЮрія Скрипника відвезли до лікарні міста Сміла. Жителі розійшлися, але узакінчення епопеї не вірять.

https://youtu.be/aWutuShA3s8

Залиште коментар