У Золотоноші сесія міськради виділила землю під скейт-парк

У Золотоноші сесія міськради виділила землю під скейт-парк

Місце під будівництво майданчика для занять екстремальними видами спорту вирішили виділити депутати Золотоніської міськолї ради. Нині на земельній ділянці де буде скейт-парк росте городина. Про це повідомив сайт Золотоніської міськради.

Земельна ділянка під скейт-парк, має площу один гектар і знаходиться біля річки Золотоношка, навпроти дитячо-юнацької спортивної школи. Нині там, на самовільно зайнятих ділянках, містяни вирощують садовину.

До рішення створити у Золотоноші скейт-парк депутатів спонукало те, що екстримальні види спорту набувають все більшої популярності серед дітей та молоді, але, спеціалізованих майданчиків для занять у місті немає. Щовечора любителі екстриму гасають на площі Героїв Майдану у центрі Золотноші, облюбувавши для розгону вимощену бруківку, а для стрибків – сходи. Часто їх можна побачити біля фонтанів, на центральній алеї, на східцях по пагорбу поруч з пам’ятним знаком «Танк».

У Золотоноші є багато перспективних спортсменів, яким немає де тренуватись і вони вимушені відточувати свою майстерність у непристосованих для цього місцях. З метою убезпечення занять підлітків цими видами спорту та збереження архітектурних об’єктів міста, керівництво Золотоноші вирішило побудувати сучасний скейт-парк.

Кошти для придбання розгінок, пірамід та фанбоксів надійдуть з державного бюджету.

Спеціалізований майданчик – це пропаганда здорового способу життя , забезпечення молодих спортсменів якісним місцем для тренувань. Також у такому скейт-парку можна проводити регулярні змагання, що збільшить популярність міста серед спортсменів-екстрималів. Скейт-парк – це можливість відірвати підлітків від гаджетів та диванів і заохотити до живого спілкування. Тому будівництво скейт-парку – це вклад у здоров’я та правильний розвиток підлітків.

Залиште коментар