У зв’язку із одеською трагедією рятувальники перевірять навчальні заклади Черкас

У зв’язку із одеською трагедією рятувальники перевірять навчальні заклади Черкас

У черкаські заклади дошкільної освіти, школи, ПТУ, коледжі та виші незабаром завітають пожежні для проведення позапланових перевірок. Про це повідомив начальник Черкаського міськрайонного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Андрій Хижняк під час ранкової наради у Черкаській міській раді.

«Минулого тижня в Одесі трапилася трагічна подія. Загинуло 10 осіб. У зв’язку з цим у закладах освіти Черкас потрібно провести додаткові інструктажі відносно питань безпечної евакуації. Також прошу провести інструктажі відносно новорічних свят і бути всім готовими до позапланових перевірок. А керівників комунальних підприємств прошу завжди бути на зв’язку і у разі виникнення надзвичайної ситуації бути готовими надати рятувальникам на їхню вимогу комунальну техніку, яка може знадобитися для ліквідації пожежі чи іншої надзвичайної ситуації», – сказав Андрій Хижняк.

«Прошу відповідні підрозділи міської ради забезпечити виконання цих вимог рятувальників. Адже немає нічого ціннішого за людське життя», – підкреслив Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар