Учасники СК «Вікинг» з Чорнобаю вдало виступили на Чемпіонаті Європи 2020 GPA/IPO з пауерліфтингу

Учасники СК «Вікинг» з Чорнобаю вдало виступили на Чемпіонаті Європи 2020 GPA/IPO з пауерліфтингу

Хоча карантин і вніс деякі корективи у спортивне життя учасників СК «ВІКІНГ» з Чорнобаю, але він точно не зміг вплинув на їх шалену мотиваціютренуватися й не розслаблятися, аби постійно бути в формі, ставити перед собою нові завдання, боротися і перемагати.

Маючи достатньо потужній потенціал і надзвичайну підтримку Григорія Петровича Душейка-президента СК «ВІКІНГ», людини багатої не словом, а ділом, спортсмени команди гідно представили свій клуб в Києві 14 листопада на одному з найбільш рейтингових і престижних турнірів змагального сезону силового триборства-Чемпіонаті Європи2020 GPA/IPO з пауерліфтингу та окремих вправ.

З дотриманням всіх карантинних обмежень організаторам змагань вдалося зібрати дійсно велику кількість топових учасників силових видів спорту на одному помості та провести міжнародні змагання.
Шість найсильніших і найдостойніших спортсменів-пауерліфтерів своєю першою появою в повному комплекті новенької сучасної спортивної форми з символікою СК «ВІКІНГ» змусили звернути на себе увагу й зачарувати навіть суперників, справжніх професіоналів, які приїхали випробувати свої сили на турнір світової організації GPA/IPO з України та країн Європи.

Можна з впевненістю сказати, що Чорнобаївському СК “ВІКІНГ”, який своїми досягненнями виборов право змагатися на висотах європейського рівня у неймовірно складному, жорсткому суперництві, фортуна щедро посміхнулася й цього разу.

Із хвилюванням від переповнених вражень, наші спортсмени чекали тієї хвилини, коли почують свої імена і вийдуть для отримання заслужених нагород. Впевнено заявили про себе Валентин Гонтар(капітан команди) смт Чорнобай, Юлія Пономаренко м.Золотоноша, Ярослав Слуцький смт Чорнобай, Владислав Костюков смт Чорнобай, Олексій Жадько с.Скородистик, Максим Чорненко смт Чорнобай , яким вдалося перевершити власні рекорди, зробити справжній прорив, вириваючи кожен кілограм й здобути 4 золотих, 2 срібних медалі та нагороду в Абсолютній Світовій першості.

Звісно, свій великий вклад в яскравий і переможний виступ команди зробив президент клубу – Григорій Душейко, багатогранна діяльність якого приносить справжню користь і спорту, й суспільству.
Він постійно фінансово підтримує пауерліфтерів й вкладає у розвиток спорту власні кошти. Наприклад, аби додати стимулу та мотивувати команду, напередодні Чемпіонату Європи ним було закуплено п’ятнадцять комплектів фірмового одягу виготовленого спеціально на замовлення з символікою СК “Вікінг”, а це: спортивні костюми, футболки, кросівки, захисні маски.
Тому спортсмени СК «ВІКІНГ» яких знають не тільки на теренах Черкащини, а які встигли заявити про себе на весь світ висловлюють свою щиру вдячність Григорію Петровичу Душейку за розуміння і матеріальну підтримку, за опіку й заохочення, за його надійне плече і турботу.

Ніна Семенова


Життя спортивного клубу «ВІКІНГ» складається не тільки з тренувань. Воно насичене і багатогранне, з яскравими поїздками на турніри, які надовго залишаються в нашій пам’яті та новими знайомствами.
За роки свого існування ми змогли здружитися і стати однією спортивною родиною, в якій панує атмосфера любові, поваги й взаєморозуміння, де немає місця для слабких духом та лінивих, де всі перемоги і поразки діляться порівно. Такому тісному згуртуванню ми щиро завдячуємо президенту клубу Григорію Петровичу, а також його надійній опорі, великій прихильниці спорту, коханій дружині Олені Василівні, мамі чотирьох дітей, яка своєю присутністю на турнірах не шкодуючи емоцій підтримує кожного з нас.
Цими днями Олена Василівна святкує свій день народження, а це радісна подія для усіх нас. Команда «ВІКІНГів» з великим задоволенням приєднується до численних вітань на адресу Олени Василівни, і бажає їй вдосталь здоров’я, любові, радості. Жіночої чарівності, щедрої долі та Божої благодаті! Дякуємо, що Ви з нами!

Залиште коментар