Учні 31-ої гімназії провели перший урок року в бібліотеці

Свій перший урок в День знань учні-читачі (31 гімназії, 6-9 класи) провели в Черкаській центральній міській бібліотеці для дітей, де вони стали учасниками євро-квесту «Я – українець, я- європеєць», та поетичного віночка «Я, ти, він, вона – європейська ми сім’я». Завдання були різноманітні «Сусіди України», «Загадкова Європа”, «Географічне лото». Діти активно включалися в змагання, показали злагоджену командну гру. Про це розповідає сайт департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Приємним сюрпризом для дітей стала зустріч з керівником грецької громади «Еносі» та турагенства «Катрін –Тур» Капленко Т.Г., яка презентувала туристичні маршрути по Україні і Європі.

2017 рік – рік німецької мови, тож під час інформаційної хвилинки користувачі Інтернет-центру прослухали цікаву інформацію про столицю Німеччини – Берлін. В читальному залі була організована книжно-ілюстративна виставка “Будуємо Європу в нашому домі”, фотоколлаж “Черкаси – європейське місто”. “Україна-Євросоюз: тяжкий шлях повернення” – історично-літературна відеомандрівка проведена з учнями 8 класу ЗОШ №15, під час якої учні ознайомилися з історією Євросоюзу, його символами, метою та принципами. Учні дізналися, що Україна – це серце Європи і декілька століть тому була розвиненою європейською державою. І зараз вона знов повертається до Європи. Найменші користувачі (ЗОШ №5 4-ті класи) стали активними учасниками пошукового квесту “Ми діти європейської родини”.

 

Залиште коментар