Учні однієї зі шкіл Черкащини скаржаться на рукоприкладство вчительки

Учні однієї зі шкіл Черкащини скаржаться на рукоприкладство вчительки

Учні Катеринопільського НВК №1 скаржаться, буцімто вчителька історії Олена Штепан застосовує до них рукоприкладство. Про це повідомляє видання “Вісті Черкащини“.

− Наша донечка Кіра ходить у 8 клас, − розповідає Сергій Слищенко,− Олена Анатоліївна її класний керівник. Інцидент трапився напередодні Нового року, 27 грудня, коли Олена Анатоліївна виставляла оцінки в табелі. Кіра написала записку й хотіла передати однокласниці. Вчителька це помітила й вирішила забрати. У результаті сутички педагог вирвала в доньки з голови жмут волосся. Окрім того, постраждав блокнот, який Олена Анатоліївна пошматувала вщент. Усе це відбувалось на очах Кіриних однокласників. Вважаю, що класний керівник переступила межу. Вона не має права підіймати руку на мою дитину. Тому, не зволікаючи, подав заяву в поліцію. Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 126 (частина 1) – «Побої і мордування». Коли дружина в присутності директора школи Юрія Гончара намагалась поговорити про цей інцидент з Оленою Анатоліївною, у відповідь отримала погрозу: «Якщо будеш кудись звертатись, чи скаржитись на мене, і мене через це, не дай Бог, з роботи виженуть, то я закопаю тебе, твого чоловіка і твоїх дітей».

Мама однокласника Кіри Едика Войтенка Тетяна Орєхова теж звернулась зі скаргою до поліції:

− Олена Анатоліївна попросила дітей сховати мобільні телефони, щоб ті їх не відволікали від навчання. Усі сховали. Під кінець уроку Едик вирішив подивитись, котра година. Вчителька це помітила й вирішила забрати у нього телефон силою. В результаті – у сина подряпини на руці й легенький синяк під оком від ліктя вчительки. Думаю, ніхто не має права бити мого сина. Можна було викликати директора. Якось владнати ситуацію мирним шляхом.

Директор школи Юрій Гончар прокоментував ситуацію так:

− Офіційно на школу не було ніяких звернень. Звернення було в поліцію. До мене ще нічого не надходило. Якщо буде до мене хоча б заява з поліції, прохання дати відповідь, тоді буду розбиратись, а так усе на словах.

Начальник Катеринопільського відділу освіти молоді та спорту Ірина Міненко теж такої думки:

− Мене усно повідомила прокуратура, що є скарга від батьків і що поліція проводить розслідування. У нас ніяких письмових скарг, про те, що така ситуація відбулася немає. Тому ми поки ніяких заходів не вживаємо.

Сама Олена Анатоліївна від коментарів відмовилася.

− Я нічого коментувати не буду, − сказала вчителька.

У вівторок батько Кіри Слищенко планує передати заяви у Катеринопільський відділ освіти, Катеринопільську райдержадміністрацію та Управління освіти області, щоб провели службову перевірку з цього приводу.

Залиште коментар