Учора в Черкасах провели міську толоку з прибирання

Учора в Черкасах провели міську толоку з прибирання

Міська толока відбулася 4 квітня в Черкасах: будь-хто охочий міг «озброїтися» рукавичками, пакетами та прибрати сміття із зелених зон після зими. Усе – в рамках проведення двомісячника з благоустрою, який, згідно з ухваленим рішенням виконавчого комітету, триватиме до кінця травня.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

 

До генерального прибирання міста активно долучилися й працівники структурних підрозділів Черкаської міської ради, комітети самоорганізації населення та кілька громадських організацій. Спільними силами навели лад одночасно на понад десяти міських локаціях: узбіччях уздовж вулиці Одеської, на Смілянському й Стрілецькому спусках, набережній Дніпра, «причепурили» схили на Гагаріна, Припортовій, спуск Богдана Хмельницького, розчистили від сміття вулицю Симиренківську (колишня – Рябоконя, від Гетьмана Сагайдачного до проспекту Хіміків, узвіз Удода, перехрестя бульвару Шевченка з Припортовою та з вулицею В’ячеслава Чорновола.
Як зазначили в департаменті житлово-комунального комплексу, все сміття, зібране в місцях загального користування під час акції, вивезе спеціалізована техніка, яку забезпечує міська влада.
Тим часом, керівництво Черкас нагадує жителям і про необхідність дотримуватися правил благоустрою міста.
Зокрема, звертає увагу на заборону винесення сміття, прибраного з територій підприємств, організацій, установ, прибудинкових територій, тротуарів, газонів на зелені смуги вулиць і провулків, а також складування на них будівельних матеріалів.
Додамо, що в цей період (у квітні й травні) триває щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля».

Залиште коментар