Угорська компанія планує створювати на Черкащині робочі місця

Угорська компанія планує створювати на Черкащині робочі місця

Угорська компанія вивчає ринок праці Черкащини з метою створення нових робочих місць. Про це інформують у Черкаському обласному центрі зайнятості.

Нещодавно Черкаську область з робочим візитом відвідали представники угорської компанії Tisza Cipo Group.

Потенційні інвестори знайомляться із регіоном та розглядають можливість розміщення тут потужностей під виготовлення продукції для автоіндустрії.

У Черкаській обласній державній адміністрації відбулася робоча зустріч за участю представників обласної та Черкаської міської ради, директора обласної служби зайнятості Григорія Дендемарченка, президента компанії Пейтера Гладинец та членів дирекції холдингу.

Під час зустрічі керівництвом області відмічалося, що регіон зацікавлений у співпраці з іноземними інвесторами, що сприятиме підвищенню рівня економіки, інфраструктури, і звісно, створенню нових робочих місць.

Водночас Григорій Дендемарченко висвітлив ключові питання щодо стану ринку праці Черкащини, зокрема, ознайомив із ситуацією в наближених районах обласного центру. Також він розповів про професійний склад безробітних громадян, які офіційно зареєстровані в обласній службі зайнятості, детально зупинився на роз’ясненні норм законодавства при створенні нових робочих місць, презентував нові форми роботи з роботодавцями у форматі рекрутингу та ознайомив з сучасними онлайн сервісами служби зайнятості.

Перша фабрика компанії Tisza Automotive з виробництва кабельних джгутів для автомобілів почала свою роботу у 2014 році. Після трьох років стабільної роботи з виробництва високоякісних деталей для автомобілів, відкрито ще одну фабрику в селі Бечей (Сербія). Після розширення потужностей компанія Tisza Automotive стала одним із найзначніших роботодавців у цій галузі (понад 1800 робітників). Наразі компанія розпочала роботу з відкриття свого третього заводу у місті Кікінда (Сербія).

Залиште коментар